car detailing kraków

Usuwanie rys metodą SSR. Jak to działa?

Stłuczki samochodowe to nierzadkie zjawisko na polskich drogach. Co dopiero, gdy mowa jest o zwykłych zadrapaniach. Prawie każdemu kierowcy się to przytrafiło. Zarysowania i innego rodzaju zniszczenia mogą się również pojawić w ramach aktu wandalizmu. Niestety takie sytuacje są powszechne, a sprawców ciężko złapać. Nie każdy z nas posiada garaż, więc mowa o takiej formie zabezpieczenia jest dla wielu kierowców nierealna. W jaki sposób możemy usunąć rysy? Powinniśmy działać na własną rękę czy może udać się do specjalistycznego salonu? Odpowiedź na te pytania znajdziecie poniżej.

detailingMetoda SSR – na czym polega taka forma usuwania zarysowań?

To bez natryskowa metoda naprawy powłoki lakierniczej samochodu. Za pomocą SSR możemy bez większych komplikacji stopniowo usuwać powstałe rysy i otarcia. Specjalny preparat należy nałożyć na rysę w taki sposób, aby ją wypełnić. Po takim zabiegu należy wygładzić powierzchnię lakieru, aby nie powstały żadne nierówności. SSR możemy stosować także w przypadku głębokich zarysowań lakieru (do bazy lub podkładu). Dzięki tej metodzie uzyskamy skuteczny efekt. Zarysowania nie będą dla kierowców już powodem do wstydu. Będziemy w stanie je usuwać bez większych problemów w bardzo krótkim czasie. Nakładanie nowego lakieru na całą powierzchnię auta nie będzie już konieczna. Usuwanie rys metodą SSR to prawdziwy hit ostatnich miesięcy, który na stałe zawitał do usług motoryzacyjnych.

Gdzie możemy skorzystać z usług SSR?

Najlepszym miejscem do skorzystania z usługi jest krakowska myjnia samochodowa, a zarazem salon detailingu. Nowoczesne metody pielęgnowania pojazdów, kompleksowe usługi związane z czyszczeniem nadwozia, podwozia jak i kokpitu z wnętrzem auta. Usuwanie rys za pomocą SSR to kolejna z usług, która pozwoli kierowcom na szybkie pozbycie się kłopotu. Na https://myjniakrakow.com/usuwanie_rys_ssr_krakow/ znajdziemy informacje dotyczące usługi jak i samej metody. Wykorzystanie najnowszych technologii w ramach usuwania otarć i zarysowań. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Renegades Garage Kraków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *