Targi motoryzacyjne

Coraz popularniejsze są wszelkiego rodzaju eventy, które gromadzą fanów czy to motoryzacji, zdrowego odżywiania, a nawet gier komputerowych. Na takich imprezach każdy znajdzie coś dla siebie, a przede wszystkim – to, co lubi. Jest to również popularne miejsce do pozyskania nowych klientów, partnerów czy sponsorów.

Czy warto wystawiać samochody na targach motoryzacyjnych?

Udział w tego rodzaju eventach na pewno zbuduje pozytywny wizerunek twojej firmy. Dzięki temu masz możliwość bezpośredniego kontaktu ze swoimi obecnymi, ale także być może przyszłymi klientami. Dodatkowo – to świetna okazja do wypromowania nowego modelu twojego samochodu. Przykładowo w Genewie został zaprezentowany najnowszy samochód Cadenza marki Kia. Katowice również oferują targi branżowe, między innymi jest to ProfiAuto Show, które odbędzie się w dniach 23-24 czerwca.

kia Katowice

Co musisz wiedzieć?

Wspomniane zostało już co nieco o zaletach udziału w targach motoryzacyjnych. Teraz kilka informacji, które musi wiedzieć potencjalny uczestnik takiej imprezy.

Bilety

Między innymi na taką okazję należy kupić bilety. Im bardziej prestiżowy event, tym lepiej kupić sobie wcześniej bilety. Ceny są różne, zaczynają się przeważnie od około 20 zł do nawet kilkuset złotych. Jeśli impreza jest kilkudniowa i mamy zamiar brać udział we wszystkich wystawach, warto zakupić karnet, który wyjdzie nieco taniej, aniżeli zwykły dzienny bilet.

Aplikacje

Coraz częściej możemy spotkać się ze specjalnymi aplikacjami, które tworzone są na potrzeby tego wydarzenia. Dzięki temu twój smartfon przypomni Ci o bardzo ważnych atrakcjach targów, ale także często posiadanie takiej aplikacji wiąże się z otrzymaniem kuponów rabatowych czy to na wejściówki czy to na inne gadżety.

Niecodzienne samochody

Na targach motoryzacyjnych często możesz zobaczyć naprawdę nieprawdopodobne auta. Samochód z dwoma przodami, auto o niesamowitym kształcie, a także niezwykłe samochody sportowe – to wszystko możesz zobaczyć na targach. Organizatorzy dbają o każdy szczegół tego przedsięwzięcia, dlatego warto brać w nich udział.

Zaplanuj sobie dzień, a może nawet cały weekend na udział w targach motoryzacyjnych. Spotkasz tam samochody marki Audi, BMW czy Kia. Katowice proponują ProfiAuto Show, a w Sosnowcu możesz wybrać się do Expo Silesi na targi Auto Moto Show. To na pewno dobry wybór na spędzenie wolnego czasu dla wszystkich fanów motoryzacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *