Najczęściej wybierane samochody marki Skoda

Marki Skoda nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Na rynku motoryzacyjnym jest znana i uznawana od wielu lat. Jest też jedną z najczęściej wybieranych marek samochodów osobowych. W Polsce marka Skoda cieszy się dużą popularnością, zaś kupujący chwalą samochody tej marki za komfort, bezawaryjność i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Przyjrzyjmy się jakie samochody marki Skoda wybierane są najczęściej.

Małe miejskie samochody

Największą popularnością jeśli chodzi o gabaryty cieszą się małe samochody miejskie. Jeśli mamy na oku samochody marki Skoda wartymi uwagi są: Skoda Citigo, Skoda Fabia.

Przepełnione parkingi to dziś codzienność, dlatego Skoda Citigo to idealne auto miejskie. Samochód kompaktowych rozmiarów, to tego dość zwinny jak na miejskie auto, ekonomiczny i po prostu świetnie prezentujący się samochód. To zdecydowanie najlepszy samochód w swoim segmencie – podkreśla pani Mariola.

Skoda Fabia to klasyk wśród samochodów tej marki, jednak nowa Fabia zachwyca swoim przestronnym wnętrze, odświeżonym designem. Szukałem małego zwinnego samochodu do miasta, typowo na dojazdy do pracy – nowa Skoda Fabia zdecydowanie spełnia moje oczekiwania! – podkreśla Pan Rafał.

Skody typie Suv’a

Od niedawna marka Skoda wprowadziła w sprzedaży samochody w typie Suv’ów. Od lat była to marka kojarzona tylko i wyłącznie z samochodami typowo miejskimi. Ta „nowość” w świecie motoryzacji została jednak dobrze odebrana przez fanów motoryzacji. Skody w typie Suv’ów dość szybko zyskały na popularności. Wystarczy tutaj wspomnieć chociażby o takich modelach jak: Skoda Kodiaq, Skoda Karoq, Skoda Kamiq. Każde z tych modeli zapoczątkowywało nową erę suv’ów tej marki. W salonach dealerskich marki Skoda można sprawdzić jak prezentują się nowe modele Skody, a także umówić się na jazdę testową wybranym przez siebie modelem Skody. To duże ułatwienie dla kupujących, nie trzeba kupować samochodu w ciemno bez uprzedniego sprawdzenia/przetestowania. Nowa Skoda Kodiaq, nowa Skoda Karoq i wiele innych modeli samochodów tej marki znajdziesz w salonie Skoda Auto Śliwka – oferta dealera bezpośrednio na stronie: https://autosliwka.pl/samochody-nowe

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *